درباره ما

درباره ما

درسال 1367 مرکز آمبولانس خصوصی بهبود به عنوان اولین مرکز خدمات امبولانس در شهر اصفهان پیرامون انتقال متوفی و بیماران در سطح شهر اصفهان تاسیس گردید.که جابجایی متوفی و بیمار به صورت جداگانه و با خودروهای مخصوص صورت می گرفت .این فعالیت تا سال 1382 به همین منوال ادامه داشت که تصمیم بر آن شد به خاطر اینکه شهروندان عزیز در بسیاری از اوقات این مرکز را با مرکز انتقال متوفی اشتباه می گرفتند و نگران این موضوع بودند که فعالیت انتقال بیمار و متوفی با یک خودرو انجام شود. تصمیم برآن شد فقط انتقال بیماران را انجام دهیم وکلیه ی فعالیت های مربوط به متوفی را کنار گذاشتیم .
در حال حاضر مرکز آمبولانس خصوصی بهبود با فعالیت انتقال بیمار سابقه 28 سال خدمت رسانی به بیماران عزیز را دارد و فعالیت های گسترده ای جهت استقرار آمبولانس در محل پروژه های خطوط لوله نفت و همچنین تامین آمبولانس بیمارستان تخصصی سعدی از سال 1391 تا کنون و تامین آمبولانس بیمارستان خانواده در سال 96 و حضور پررنگ در مسابقات لیگ برتر از قبیل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان و باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن را دارد .
مرکز آمبولانس بهبود همچین در مسابقات لیگ برتر فوتسال نیز در جهت استقرار آمبولانس فعالیت دارد که اگر بخواهیم به یکی از آن ها اشاره کنیم می توان نام باشگاه گیتی پسند اصفهان را برد.مرکز آمبولانس بهبود همچنین با دارا بودن امبولانس های متعدد در تیپB و تیپA می تواند جهت انتقال بیمار به کلیه مراکز درمانی و کلیه نقاط کشور با استفاده از کادر مجرب پرستاری حضوری فعال داشته باشد.

لازم به ذکر است که این مرکز دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد.


چشم اندازهای آمبولانس خصوصی بهبود

مرکز آمبولانس خصوصی بهبود در نظر دارد در آینده ای نه چندان دور با مدیریت باسابقه و کادر اجرایی مجرب هر گونه نیاز هم وطنان عزیز را در جابجایی و انتفال بیمار در سطح شهر اصفهان و شهرهای حومه اصفهان نظیر شهرکرد،زرین شهر،شاهین شهر،نایین ،میمه و .... تامین نماید.
مرکز آمبولانس بهبود تکیه گاهی مطمئن برای جابجایی بیماران می باشد. مرکز آمبولانس بهبود مجهز به جدیدترین و به روزترین امکانات مورد نیاز برای جابجایی بیمار می باشد تا بتواند وظیفه خدمت رسانی را به بهترین صورت انجام دهد.
مرکز آمبولانس بهبود آماده عقد قرارداد با پروژه های نظیر جایگذاری خطوط لوله گاز عمران و سازندگی .پتروشیمی و سایر کارخانجات به نام در سراسر ایران جهت حفظ ایمنی و انتقال سریع در صورت بروز مشکل می باشد.

راهکار های آمبولانس خصوصی بهبود

آمبولانس خصوصی بهبود همواره از آمبولانس های مجهز و به روز و همچنین کادر مجرب و آموزش دیده استفاده می کند.شاید یکی از مهمترین فاکتورها برای شهروندان عزیز به موقع و سریع به محل اعزام شدن آمبولانس می باشد. آمبولانس خصوصی بهبود با مکانیابی دقیق در انتخاب محل مرکز، در فاصله ی بسیار نزدیک به بیمارستان هایی نظیر بیمارستان فوق تخصصی الزهرای اصفهان.بیمارستان تخصصی خانواده .بیمارستان تخصصی سعدی .بیمارستان تخصصی میلاد .بیمارستان سیدالشهدا و.... و همچنین در نزدیکی کمربندی مرکزی شهر اصفهان قرار دارد تا به بتواند در صورت نیاز بتواند با کمترین زمان ممکن نیروهای خود به مقصد رساند و شما را در اطمینان خاطر از به موقع رسیدن آمبولانس آسوده نماید.